У львівській дитячій лікарні на Орлика запрацювала нова нейрохірургічна операційна (Фото)

logo


МІСТО

Це вже друга операційна такого класу у цій лікарні (після травматологічної)

Усі фото: Дитяча лікарня на Орлика

У львівській дитячій лікарні на Орлика запрацювала нова нейрохірургічна операційна. Як розповіли у медзакладі, тут провели ремонт та встановили сучасне обладнання. Це вже друга операційна такого класу у цій лікарні (після травматологічної).

Серед сучасного обладнання: ультразвуковий хірургічний аспіратор, мікрохірургічний інструментарій, система безпровідної камери до операційного світильника, сепаратор клітин крові, ультразвукова мийка, моніторинг цілісності нервів, змонтована нова операційна лампа та консоль. — Розповідають у медзакладі.

Як зазначив нейрохірург Тарас Миктин, використання такого обладнання допоможе оперувати складні новоутвори головного мозку, новоутвори спинного мозку будь-якої локалізації, мінімізує неврологічні і нейрофізіологічні ушкодження у післяопераційних пацієнтів, значно скоротить тривалість оперативних втручань, мінімалізує крововтрати у пацієнтів, зменшить потреби у препаратах крові і кровозамінниках, які є дорогими, важкодоступними, мають побічні дії і можуть давати ускладнення.

Окрім того, нове обладнання зменшить медикаментозне навантаження на пацієнта під час оперативного втручання.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.