У Львівській галереї мистецтв розпочалася інвентаризація

logo


Перевірку і документальне підтвердження наявності та стану, також – оцінку творів проводять згідно з розпорядженням новопризначеного генерального директора ЛНГМ Тараса Возняка. До речі, ще два місяці тому, відразу ж після призначення на посаду, п. Возняк зазначав, що облік фондів є однією із найнагальніших задач. Про електронну фіксацію творів у сховищах галереї учора повідомив на своїй сторінці у Фейсбуку сам керівник інституції.

«З гордістю і приємністю інформую широку публіку, що у Львівській національній галереї мистецтв ім. Б.Г.Возницького нарешті стартувала програма електронної фіксації наявності мистецьких скарбів, – йдеться у повідомленні. – Ми розробили свою електронну карточку на кожен предмет. Кожен предмет заноситься в екселівську таблицю і автоматично сортується за номером – подивимося, яких номерів немає, які повторюються, і т.д. Потім звіримо з книгами, де записані всі одиниці зберігання».

Цікавим є наступне зауваження Тараса Возняка щодо реакції працівників галереї на інвентаризацію: «Однак вже бачу різке загострення простудно-респіраторних хвороб у галереї – як тільки доходить до звірки – то тиск і температура по галереї різко зростають – просто падіж працівників якийсь. Невдовзі не буде з ким працювати».

Також учора Тарас Возняк у соцмережах спростував звинувачення на його адресу у небажанні встановити на фасаді Львівської картинної галереї меморіальної таблиці Борису Возницькому, надавши копію листа голові депутатської комісії ЛМР культури, молодіжної політики та спорту від 25 жовтня поточного року. А прокоментував інформацію так: «Приходиться нам зробити справу, яку за чотири роки директорування не змогла зробити попередня директор галереї Лариса Разінкова – але краще пізно, ніж ніколи».

Детальніше про наміри Тараса Возняка  щодо реформування ЛНГМ, також критику його опонентів – у наступних числах «Дня».

Читайте також: Як не скотитися до містечкового рівня

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів.

Фото зі сторінки Тараса Возняка у Фейсбуку.