У Львівський госпіталь привезли 82 поранених військових

logo


image

Напередодні, 28 лютого, у Львівський госпіталь привезли 82 поранених військових. Серед них немає важко поранених. Про це повідомив начальник Військово-медичного клінічного центру Західного регіону Володимир Книгицький.

Зараз у госпіталі мають усе необхідне, а за потреби будуть звертатися за допомогою.

“Це пацієнти з різних областей України та різних військових частин. Зараз усіх обстежили. Важких пацієнтів, на щастя, нема. У всіх позитивна динаміка одужання. Звичайно, нашим фахівцям довелось проводити хірургічні втручання. Найпоширеніші діагнози пацієнтів пов’язані з травмами кінцівок, черепно-мозковими травмами, контузіями”, — сказав начальник Військово-медичного клінічного центру Західного регіону Володимир Книгицький.

Частину військових відправлять до Трускавця.

“Якщо пацієнти не потребують стаціонарного лікування, то ми скеровуємо їх до Трускавця. Там, у військовому санаторії працює госпіталь для поранених, які потребують курс відновлення та реабілітації”, — додав Володимир Книгицький.

На офіційному сайті Військово-медичного клінічного центру Західного району опублікували всі рахунки, на які можна перерахувати гроші для підтримки.

Що відомоВранці 24 лютого президент Росії Володимир Путін виступив з екстреним зверненням до громадян, в якому повідомив про рішення щодо початку військової операції на Донбасі.Росія атакувала одразу Чернігівську, Сумську, Луганську та Харківські області.Верховна рада на позачерговому засіданні проголосувала за запровадження воєнного стану через вторгнення Росії в Україну.Вторгнення Росії в Україну. День шостий. Онлайн

Читайте нас в Instagram: головні новини регіону