У Львівській лікарні швидкої допомоги запрацювало нове відділення дитячої кардіохірургії (Фото)

logo


Блок дитячої кардіохірургії у лікарні швидкої допомоги розташований на 7-му поверсі навпроти відділення кардіохірургії та трансплантології. Ремонт розпочався два місяці тому. Вже готові коридор та 6 палат.

Раніше в нашій лікарні не оперували дітей, але після відкриття дорослої кардіохірургії, до нас почали звертатись маленькі пацієнти. Тому виникло питання створення відповідного відділення. Нам допомогли благодійники, і ми відкрили вже 6 перших палат, ще пів крила перебуває в ремонті. Всі палати будуть повністю укомплектовані моніторами, перфузорами, апаратами ШВЛ. Робимо все можливе, щоб наші маленькі пацієнти були в безпеці, адже дитяча кардіохірургія – це одна з найтяжчих галузей в медицині. – Розповів генеральний директор лікарні швидкої медичної допомоги Олег Самчук.

Палати, які уже відкрили, стилізовані. Одна із них у морському стилі, на стіні іншої зображений Еверест. Ремонт палат та коридору відбувся коштом благодійників.

Нагадаємо, упродовж двох тижнів провідні хірурги зі США спільно із кардіохірургами лікарні швидкої медичної допомоги оперували діток із важкими вродженими вадами серця зі всієї України. А вже за кілька місяців іноземні колеги знову повернуться до Львова з новою благочинною місією. Тому тих, хто ще має необхідність у такій консультації чи операції, просять звертатися в лікарню. Телефони для звернень за консультаціями та операціями: 0660180919; 0671180919.

Зазначимо, клінічна лікарня швидкої медичної допомоги – єдиний центр у Західній Україні, що надає кардіохірургічну допомогу малюкам від народження.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.