У Львівській міськраді – 146 вакансій

logo
182332_u_lvivskij_miskradi_146_vakansij.jpeg


18:00 16 квітня 2018 р.

Найбільше працівників потребують у ЛМР у її департаментах житлового господарства та інфраструктури, гуманітарної політики та адміністративних послуг.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в понеділок: «Станом на сьогодні у Львівській міській раді є 146 вакансій. В управлінні персоналом ЛМР наголошують, що кваліфікованих фахівців сьогодні знайти важко. Найбільше працівників потрібно у департамент житлового господарства та інфраструктури, департамент гуманітарної політики та департамент адміністративних послуг».

Виконувач обов’язків начальника управління персоналом Львівської міської ради Богдана Яремчук розповіла: «При підборі персоналу на роботу в міську раду є певні критерії, про які ми повинні пам’ятати. Одні з основних – це професійність, відповідальність, чесність, комунікабельність, бажання якісно працювати для громади міста. Дуже важливо бачити мотив кандидатів та готовність не просто працювати, а служити громаді міста. Насправді таких людей важко зустріти, адже, в умовах сучасного світу, основним пріоритетом при виборі місця праці є заробітна плата».

Богдана Яремчук доповнила: «Зараз є 146 вакантних посад, і це вакансії лінійних працівників, керівників середньої ланки та вищої ланки. Підбір таких фахівців є дуже важливим, адже від кваліфікованих управлінських рішень залежить якість наданих послуг мешканцям Львова та розвиток міста. Також є постійний попит у кандидатах на посади житлово-комунальної сфери, бухгалтерів, економістів, юристів та інших».

З конкурсами на заміщення вакантних посад можна ознайомитися, скориставшись посиланням на сайті ЛМР.


А поділитися?