У Львівській міськраді пообіцяли посилити протидію коронавірусу

logo


13:00 6 березня 2020 р.

У ЛМР запевнили, що посилять профілактичні заходи, аби унеможливити поширення коронавірусу.

Про це повідомили в п’ятницю, 6 березня, у Львівській міськраді, де також розповіли подробиці: «Аби запобігти поширенню будь-яких респіраторних захворювань, в тому числі й коронавірусу, у Львові запровадили низку превентивних заходів. Про те, як зробити ці заходи максимально ефективними, говорили сьогодні під час засідання міського штабу з прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції «Covid-19».

«У разі виявлення коронавірусної інфекції у Львові, міськрада має чіткий план дій. Лікувати потенційних хворих будуть в обласній інфекційній лікарні. Санаторій «Немирів» у Яворівському районі визначений місцем можливої обсервації для людей, які мали контакт із хворими. Тим часом міські лікарні провели відповідні навчання для персоналу та закупили необхідний запас засобів індивідуального захисту», – поінформували також у ЛМР.

«Задля зменшення ризику захворювання на гострі респіраторні захворювання, усі дитячі клуби, медичні заклади, дитячі будинки сімейного типу, відділи соціального захисту, ЦНАПи тощо забезпечені антисептичними диспенсерами, такі ж диспенсери закуповують для усіх шкіл та садочків міста. ЛМР звернулася до аеропорту й залізниці, аби вони теж встановили станції для гігієни рук», – розповіли також у ЛМР.

«Щодня фахівці «Львівелектротрансу» та АТП №1 проводять дезінфікування громадського транспорту – додатково обробляють поручні і всі поверхні в салонах трамваїв, тролейбусів та автобусів. Робитимуть і вологе прибирання і провітрювання салонів», – повідомили також у ЛМР.

«Прийнято рішення, що людей з високою температурою в поліклініках міста прийматимуть в окремих кабінетах. А сімейні лікарі також виїжджатимуть на виклики додому до тих пацієнтів, які мають високу температуру тіла – більше 38 градусів», – поінформували також у ЛМР.

«Водночас, рекомендовано обмежити (перенести) масові заходи на невизначений термін.Окрім того, мають посилити прибирання у під’їздах житлових будинків. На «Гарячій лінії міста Львова» працює окрема лінія, куди люди можуть зателефонувати та отримати всю необхідну інформацію від лікаря-інфекціоніста. Лінія за номером 15-80 (безкоштовно) діє з 09.00 до 18.00 у робочі дні», – розповіли також у ЛМР.

«У ЛМР працює міський штаб з оперативного реагування та ухвалення рішень щодо ситуації із захворюванням на коронавірус. До складу штабу входять медики, фармацевти, а також інші фахівці, які допомагають оперативно і швидко робити всі необхідні кроки, щоб у разі виявлення – не дати вірусу поширитись», – повідомили також у ЛМР.

Як інформував «Щоденний Львів», в Україні лабораторно підтверджено лише один випадок інфікування коронавірусом «Covid-19».