У Львівській міськраді сподіваються розпочати ремонт вулиці Збиральної

logo
183775_u_lvivskij_miskradi_spodivajutsja_rozpoch.png


15:48 23 квітня 2018 р.

У ЛМР запевнили: «Проект капітального ремонту вулиці Збиральної передано департаменту житлового господарства та інфраструктури».

Про це повідомили сьогодні, 23 квітня, в прес-службі Львівської міськради. Начальник управління інженерного господарства ЛМР Олександр Одинець зазначив: «Було прийнято рішення виготовити проект капітального ремонту вулиці Збиральної. Це промислова зона. Оскільки це Залізничний район, проект виготовила Залізнична районна адміністрація».

Олександр Одинець доповнив: «Сьогоднішнім рішенням виконавчого комітету цей проект передається департаменту житлового господарства та інфраструктури. Проект пройшов державну експертизу. Відповідно до отриманого висновку, вартість складає приблизно 22 мільйони гривень».

Начальник управління інженерного господарства ЛМР розповів також: ««Проектом передбачено ремонт дорожнього покриття, облаштування дощовідведення, встановлення зовнішнього освітлення. Відповідно, зараз ми беремо в роботу цей проект. Про початок робіт і терміни виконання поки швидко говорити.

Олександр Одинець зазначив: «Нам потрібно опрацювати цей проект, зробити пропозиції до бюджету, бо коштів на ремонт на цю вулицю не було передбачено, тоді буде бачення, коли оголошувати процедуру закупівлі, визначати переможця і підписувати з ним договір. Сподіваємося, що цього року вдасться зробити частину вулиці і завершити на наступний рік. Наступною плануємо ремонтувати в цьому районі вулицю Конюшинну, яка теж потребує ремонту».


А поділитися?