У Львівській міськраді закликають бути обачними

logo


17:50 25 березня 2020 р.

У Львівській міськраді закликають бути обережними, щоб не стати жертвами шахраїв.

Про це повідомили в середу, 25 березня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Соціальними мережами періодично шириться інформація про те, що невідомі, використовуючи тему карантинних заходів, намагаються потрапити до помешкань громадян. Львівська міська рада наголошує, що перш ніж впустити до свого помешкання осіб, які представляються представниками різних служб, варто зателефонувати на Гарячу лінію міста за номером 15-80 (цілодобово й безкоштовно) для уточнення, щоби убезпечитись від можливих зазіхань шахраїв.

Начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин наголосив: «На жаль, є багато охочих розжитись на біді. І насправді таке може трапитись не лише зі старшими людьми. Тому ми закликаємо усіх львів’ян бути обачними і не легковажити власною безпекою. Наголосіть на цьому своїм рідним, батькам, дітям».

У Львівській міськраді закликають усіх громадян, особливо до осіб літнього віку: «Залишайтесь удома, й без нагальної потреби не виходьте з дому; мінімізуйте контакти з іншими людьми; перш ніж впустити до хати осіб, які представляються представниками різних служб, зателефонуйте на «гарячу лінію міста» 1580 (цілодобово) для уточнення, щоби убезпечитись від можливих зазіхань шахраїв», – поінформували також у ЛМР.

Як повідомляв «Щоденний Львів», у міськраді закликають усіх, особливо – літніх людей, бути обережними – в місті діють шахраї.