У Львівській національній філармонії презентують нові твори

logo


КультураУ Львівській національній філармонії презентують нові твори

Вечір прем’єр підготував симфонічний оркестр Львівської національної філармонії з нагоди відкриття 121-го музичного сезону. Про це повідомили у пресслужбі ЛОР.

“Зібрали твори українських і світових композиторів: Міхаліса Травлоса, Богдани Фроляк, Максима Коломійця та Мирослава Скорика, – повідомили у філармонії. – Запросили солістами відомих скрипалів – Марка Комонька та Яна Романовського. Також звучатиме камерний хор “Глорія”. Диригентом вечора буде Володимир Сивохіп”.

“Overtura Romantica Contemporanea” сучасного
грецького композитора Міхаліса Травлоса звучатиме в Україні вперше. Продовжить концерт твір відомого українського композитора, переможця Першого Всеукраїнського композиторського конкурсу імені Мирослава Скорика Максима Коломійця, який був завершений лише місяць тому.

Прем’єра “Adagio пам’яті Мирослава Скорика” Богдани Фроляк присвячена вчителю та наставнику цілої плеяди композиторів.

Однією з останніх прем’єр за участі Мирослава Скорика був Концерт №10 для скрипки оркестром,
присвячений скрипалеві Марку Комоньку. Восени 2019 року скрипаль виконав його у філармонії разом з Академічним симфонічним оркестром Львівської національної філармонії. Через чотири роки твір знову зазвучить на сцені філармонії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть
Ctrl+Enter.

НА ГОЛОВНУ читайте такожДепутати підтримали створення на Львівщині Клінічного центру дитячої медицини Депутати Львівської облради не змогли повернутись до роботи після обіду У Львові працює сесія Львівської обласної ради (онлайн) Завтра, 19 вересня, відбудеться пленарне засідання ХIX позачергової сесії Львівської обласної ради ООН підтримає проєкт розвитку молодіжних центрів на Львівщині Львівська філармонія запрошує на особливий вечір камерної музики Львівська обласна рада ймовірно збереться на позачергову сесію 19 вересня У Львові провели тренінг з особистої безпеки під час воєнного стану На Львівщині від початку року демонтували 221 радянський памʼятник В ЛОР погодили перелік осіб, які претендують на отримання молодіжного кредиту