У Львівській області анонсували цілодобове блокування доріг біля кордону

logo
165292_u_lvivskij_oblasti_anonsuvali_cilodobove_.jpeg


Активісти з числа представників так званого “човникового бізнесу” запланували на суботу, 27 січня, блокування доступу до прикордонних пунктів у Львівській області.

Про це повідомив Zaxid.Net один з організаторів перекриття пунктів пропуску Володимир Васьків.

За його словами, протестувальники мають намір на цілий день перекрити дороги до Шегині – Медика,Краковець – Корчова та Рава-Руська – Гребенне. Акція протесту мала пройти сьогодні, однак її перенесли через закриття VII сесії Верховної Ради.

“Ця акція, як і дві попередні, буде попереджувальна але триватиме вона вже не годину-дві, а цілий день, починаючи з 11:00”, – додав Васьків.

Мешканці Львівської області мітингують проти зміни правил безмитного ввезення товарів в Україну, згідно з якими без сплати мита можна ввозити товари на суму до 500 євро і вагою до 50 кг у разі, якщо громадянин в’їжджає в Україну не частіше одного разу на 72 години і був відсутній в країні більш ніж 24 годин.

Таким чином українська влада намагається вирішити проблему “човникової контрабанди”.  Незважаючи на протести українців, Європейська бізнес-асоціація підтримала обмеження “бізнесу човників”.


А поділитися?Вам має сподобатись...