У Львівській області чоловіка вбило блискавкою

logo


11 травня близько 15:00 год. у місті Сокаль, на дачній ділянці, блискавкою був смертельно уражений місцевий мешканець 1953 року народження - У Львівській області чоловіка вбило блискавкою

11 травня близько 15:00 год. у місті Сокаль, на дачній ділянці, блискавкою був смертельно уражений місцевий мешканець 1953 року народження

На Львівщині блискавка вразила подружню пару, чоловік загинув. Про це повідомили у прес-службі Департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

«11 травня близько 15:00 год. у місті Сокаль, на дачній ділянці, блискавкою був смертельно уражений місцевий мешканець 1953 року народження, а його дружина 1949 року народження, отримала травми і була госпіталізована в реанімаційне відділення Сокальської ЦРЛ», – повідомили у прес-службі.

Як повідомлялось, у дощових хмарах вчені виявили цілком нову форму виникнення блискавки. При цьому всередині хмари розряд рухається у протилежному напрямку й заряджений негативно, а не позитивно, засвідчили дослідження. Чому і як часто у негоду виникають такі негативні короткі замикання, залишається нез’ясованим. Розвідки все ж доводять: процеси виникнення блискавки не можна вважати цілком вивченими.