У Львівській області директорка ліцею булила учнів за одяг. Тепер їй загрожують виправні роботи

logo


image

Поліція Львівської області склала адмінпротокол на директорку Соснівського ліцею через цькування учнів за їх зовнішній вигляд.

Про це повідомляє пресслужба поліції.

Правоохоронці почали перевірку після моніторингу соцмереж. В кінці лютого в Facebook-спільноті «Моє містечко Соснівка» опублікували аудіозапис, на якому жінка вичитує дітей за зовнішній вигляд. У підписі говорилося, що під «роздачу» директорки Соснівського ліцею №2 Наталії Щербань потрапили учні 10 класу.

Щербань дорікала ученицям за штани з дірками на колінах, спортивні костюми і дозволила собі коментар з приводу ваги однієї зі школярок. Також директорка зробила зауваження за хустки на голові. «Що за манера. Я в свої роки ще можу накинути на себе якусь шаль, а накритися хусткою, як баба 30-ти років. Дівчата, це не одяг», — казала директорка.

Після публікації запису поліція опитала дітей і їх батьків. На директорку у результаті склали протокол за статтею про цькування (ст. 173-4). Тепер педагогу загрожує штраф від 850 до 1 700 гривень або громадські роботи до 40 годин.