У Львівській області онкохворим закуповують сучасне обладнання для діагностики і лікування

logo


На Львівщині для діагностики та лікування онкохворих людей закуповують апаратуру для лікарень у рамках проекту “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей” та  субпроекту “Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлиних технологій”  Про це йдеться у повідомленні департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

mrt

Так, департамент охорони здоров’я Львівської ОДА повідомляє про присудження договорів № ICB 4.1.2 “Обладнання для променевих методів діагностики в онкоцентрі та міжрайонних скринінгових центрах “. У рамках Спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей” субпроекту “Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлиних технологій” він закуповує для діагностики та лікування пацієнтів апарати УЗД, комп’ютерний томограф (апарат КТ) та система ОФЕКТ з КТ, а також апарат МРТ.

Спільний зі Світовим банком проект МОЗ України “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей” спрямований на підтримку реформування системи охорони здоров’я та націлений на досягнення трьох основних завдань: боротьбу з неінфекційними захворюваннями, з акцентом на профілактику; поліпшення якості та ефективності медичної допомоги; оптимізацію та реструктуризацію лікарень і амбулаторних послуг вторинного рівня.

Проект реалізовується у 2015-2020 роках у 8-ми областях України: Волинській, Вінницькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Закарпатській, Полтавській, Рівненській та Львівській областях.

У нашому регіоні субпроект “Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій” спрямований на покращення стану здоров’я жіночого населення Львівської області у сфері протидії злоякісним новоутворенням.

Закупівлі субпроекту проводяться за правилами Міжнародного банку реконструкції та розвитку за кошти позики “Проект Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей” уряду України та МБРР № 8475-UA.

Із Повідомленнями про присудження договору по лоту №1 (УЗД-апарати) можна ознайомитись українськоюта англійською мовами.

Із Повідомленнями про присудження договору по лоту №2 (УЗД-апарат експертного класу) можна ознайомитись українською та англійською мовами.

Із Повідомленнями про присудження договору по лоту №3 (Апарат комп’ютерної томографії, система ОФЕКТ з КТ) можна ознайомитись українською та англійською мовами.

Із Повідомленнями про присудження договору по лоту №4 (Апарат МРТ) можна ознайомитись українською таанглійською мовами.

З інформацією про субпроект можна ознайомитись на сайті Проекту http://wb.moz.gov.ua та Департаменту охорони здоров’я ЛОДА http://www.health-loda.gov.ua.