У Львівській області раптово помер голова Яворівської РДА

logo


Колеги Андрія Шумського кажуть, що бачились з ним ще цього тижня, він був повен сил та мав ще багато планів.

Помер голова Яворівської районної державної адміністрації Андрій Шумський. Як повідомили ТСН.ua в Яворівській РДА, смерть настала сьогодні, 9 липня. У 41-річного Андрія Шумського залишилась дружина та двоє дітей.

Читайте також:

У Кривому Розі під час сесії міськради раптово помер депутат

Причини смерті наразі не називають. За попередньою інформацією від місцевих ЗМІ, у чоловіка стався інфаркт.

Зазначимо, що львів’янин Андрій Шумський керував районом півроку. На посаду голови РДА його призначили 13 грудня 2019 року. До цього він був власником кількох приватних фірм у сфері будівництва та гуртової торгівлі деревиною.

У соцмережах місцеві жителі та друзі Андрія Шумського висловлюють щирі співчуття.  Колеги зазначають, що бачились з головою району ще цього тижня, мали багато планів щодо співпраці.

“Бачилися з ним щойно в понеділок у Новояворівську. Андрій був веселий і сповнений сил, мав багато добрих планів…”, – повідомив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

“Я не вірю. Багато разом пройшли, а скільки ще планували”, – зазначив знайомий голови РДА Роман Федуняк.

“З глибоким сумом повідомляємо, що сьогодні вночі, на 42 році життя раптово перестало битись добре і чуйне серце голови Яворівської районної державної адміністрації, щирої і порядної людини – Шумського Андрія Миколайовича”, – написала колега покійного керівника району, завідувачка сектору Турківської РДА Світлана Баган. 

“Важко повірити… Надзвичайно щира та добра людина… Вічна пам’ять, Андрію… Співчуття рідним”, – висловив співчуття працівник пресслужби Мінфіну Олег Вольський.

скріншот
Скріншот з Facebook

Нагадаємо, у Кривому Розі під час сесії міської ради раптово помер депутат Олександр Бризецький.