У Львівській області розробляють шість нових туристичних маршрутів

logo


Пішохідні, велосипедні та автомобільні маршрути будуть цікавими для сімейного відпочинку.

У маршрут увійде Свірзький замок \ УНІАН

У маршрут увійде Свірзький замок \ УНІАН

На Львівщині напрацьовують нові туристичні маршрути. Проект «Мандри Сокільські» втілює команда, яка займається реновацією будинку товариства «Сокіл» у Бібрці. Довкола цього містечка є багато цікавих об’єктів і місць, тож їх впорядкують у пішохідні, велосипедні та автомобільні туристичні шляхи для сімейного та молодіжного відпочинку.

Читайте такожВ Дрогобичі турсезон відкриють з новою площею та ковбасним фестивалем

Серед найцікавіший об’єктів цього регіону – гора Камула, Свірзький замок, будинок «Сокола» та оборонний костел в Бібрці, П’ятничанська вежа, Соколівський оборонний костел, дерев’яна церква в селі Вільхівець, місця зустрічей Івана Франка і Уляни Кравченко. Туристичні маршрути екологічного, культурного, історичного, гастрономічного та інших спрямувань прокладуть в межах Бібрської ОТГ та довкола неї, передає zaxid.net.

Бібрка розташована за 30 км від Львова, тож це буде гарна нагода мандрівки вихідного дня для відпочинку і ознайомлення з історією краю.

«Тут величезна багатонаціональна спадщина, бо до Другої світової тут спільно жили українці, поляки, німці, євреї. Тут є пам’ятки архітектури, як Свірзький замок, та старі дерев’яні церкви, є свої місцеві традиції, чудова природа. Тут є гора Камула – найвища точка між Кримськими і Карпатськими горами! Але наразі для широкого загалу туристів цей регіон Опілля недооцінений», – пояснює голова благодійного фонду «Cпадщина.UА» Ганна Гаврилів.

Цей благодійний фонд займається проектом у межах програми мінігрантів для культурної спадщини «ReHERIT: Спільна відповідальність за спільну спадщину» та за угодою з Лабораторією міського простору. Загальна його вартість – 136 тис. грн. «Грантом передбачено роботу тільки в межах Бібрської ОТГ, але свідомо ми включимо також ті, що розташовані поруч, бо це логічно в межах партнерства з сусідніми громадами. Наприклад, Стільсько», – розповіла волонтерка проекту «Сокіл. Перезавантаження» Анна Герич.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter