У Львівській області силовики виявили дрони, якими переправляли контрабанду за кордон

logo


Дрони знайшли випадково.

У Львівській області силовики натрапили на десять дронів, коли проводили обшуки в іншій справі. 

Читайте також:

У Латвії через “втечу” дрона закрили повітряний простір та аеропорт

Про це йдеться у ТСН.Ранок. 

Припускають, їх використовували в контрабанді цигарок через українсько-польський кордон. Безпілотники виявили в одному з приватних гаражів. Більше деталей правоохоронці поки не розголошують, бо тривають слідчі дії. 

За словами прикордонників, контрабандисти дедалі частіше використовують дрони. Тільки від початку року упіймали вже 12 безпілотників із контрабандою.

Відео

У Львівський області виявили безпілотники, якими доставляли контрабандні товари через кордон

Безпілотники для контрабанди. У Львівський області силовики натрапили на 10 дронів під час обшуків у іншій справі. Припускають, їх використовували в контрабанді цигарок через українсько-польський кордон. Безпілотники виявили в одному з приватних гаражів. Більше деталей правоохоронці поки не розголошують, бо тривають слідчі дії.  

У Львівський області виявили безпілотники, якими доставляли контрабандні товари через кордон

Як повідомлялося, київське підприємство намагалося завезти до України два трактори всупереч державній забороні на ввезення цієї категорії російських товарів. На два нових восьмитонних трактори загальною вартістю 6,5 млн грн підприємці надали сертифікати про те, що їх нібито виготовлено в Казахстані. Під час їх огляду митники виявили надписи та заводські таблички, які свідчили, що насправді трактори моделі VERSATILE 2375 виготовлені в РФ.