У Львівській області цього року найбільша врожайність плодово-ягідні культур

logo


У Львівській області цього року найбільша врожайність плодово-ягідні культур

Сьогодні, 20:31, Служба новин ІАС “Аграрії разом”

У Львівській області цього року найбільша врожайність плодово-ягідні культур Рис.1Фото: із відкритих джерел

На Львівщині обсяги збору плодів та ягід у цьому році досягли понад 166 тис. тонн, що є на 16,7% більше порівняно з минулимроком.

За інформацією, яку опублікував Департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації у Facebook, загальна площа багаторічних насаджень плодово-ягідних культур у всіх господарствах становить 15,3 тис. гектарів, із них 90% (13,9 тис. гектарів) перебуває в плодовитому віці.

Середня врожайність плодово-ягідних культур у поточному році зросла на 13,7% (до 118,9 центнера на гектар порівняно з минулим роком). Найбільший приріст врожайності порівняно з попереднімроком зафіксовано у таких культурах: лохина (+76%), яблуня (+19,7%), персик (+21,7%), суниця садова (+17,3%), черешня (+16,3%).

За оперативними даними департаменту, господарства усіх категорій цього року висадили понад 680 гектарів нових площ багаторічних насаджень, із яких 364 гектари припадають на комерційний сектор.

Також читайте:

Диплом FORESTRECOVERY за порятунок та примноження лісів«Олейна» запускає нову лінійку оліїУ найближчі декілька років дефіцит кадрів в агросекторі посилюватиметься — опитуванняЗ картоплі української селекції робитимуть фіолетові чипси

Дізнавайтесь першими найсвіжіші агрономічні новини України та світу на нашій сторінці в Facebook,Twitter Telegram.

Коментарі та відгуки