У Львівській області засудили мобілізовану військову через тривалу відсутність на службі

logo


У Львівській області засудили мобілізовану військову через тривалу відсутність на службі. Яворівський районний суд Львівської області виніс вирок, згідно з яким штаб-сержантку, яку мобілізували до Збройних Сил України, засуджено за ч.5 ст.407 Кримінального кодексу України.

військова розвідка, Україна

За інформацією судової справи, жінка, якаповинна була прибути на службу з лікувального закладу, не з’явилася на місці служби. Зокрема, вона була відсутня протягом практично року — з травня 2022 року до березня 2023 року.

Під час судового розгляду військова визнала свою провину та виразила розкаяння, пояснивши свою відсутність у армії сімейними обставинами. Вона також висловила намір продовжувати службу в Збройних Силах та просила не застосовувати до неї строгого покарання.

Суд вирішив визнати військовослужбовицю винною тапризначив їй покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі, проте замінив його на один рік іспитового терміну.

повістка, мобілізація в Україні

Варто нагадати про схожу судову справу, яка відбулась на Львівщині. Так, у Львівській області до 3 років позбавлення волі засудили чоловіка, який отримав повістку, але відмовився від мобілізації через стан свого здоров’я і побоювання, що його дружина стане вдовою.

Джерело:ТСН.

Останні новини України:

Нагадаємо, розлучений батько двох дітей відмовився від служби: чоловікові присудили покарання.

Як повідомлялаPoliteka, суд покарав українця за неявку в ТЦК.

Також писала Politeka, українець відмовився від служби у ЗСУ через свій туберкульоз та неграмотність.