У Львівській ОДА презентували проект будівництва газопроводу “Україна – Польща”(+фото)

logo
17182_u_lvivskij_oda_prezentuvali_proekt_budivn.jpeg


У п’ятницю, 19 серпня, в приміщенні обласної державної адміністрації відбулось обговорення будівництва магістрального газопроводу-інтерконектору “Дроздовичі-Більче-Волиця”. Як наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка, реалізація цього проекту є значним кроком для досягнення енергетичної незалежності, як України так і Європи.

“Проект із будівництва такого газогону є надзвичайно важливим, оскільки це дає змогу поєднати газосховище, яке розташоване на Львівщині, та європейську газотранспортну систему. А це, у свою чергу, відкриє доступ до світового ринку газу”, – зазначив голова ОДА.

Під час обговорення віце-президент-головний інженер ПАТ “Укртрансгаз” Ігор Бурак презентував проект інтерконектору “Україна-Польща”. Він розповів, що вже багато років Польща є найбільш стабільним і передбачуваним партнером України у багатьох сферах, у т.ч. і газовій.

За його словами, сусідня держава впевнено реалізує власні проекти диверсифікації джерел та маршрутів постачання газу, а також розбудовує свою газотранспортну систему (ГТС) та з’єднання між ГТС сусідніх країн (інтерконектори). Як зазначив Ігор Буряк, наявність такого інтерконектору дозволить забезпечити можливість надходження додаткових обсягів газу з напрямку Польщі – до України.

У підсумку наради, Олег Синютка доручив створити робочу групу із числа причетних до реалізації проекту структур.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації


А поділитися?Вам має сподобатись...