У Львівській ОДА знову подають інформацію про хворих на COVID-19 у містах і селах Львівщини

logo


ЛЮДИ

Раніше у пресслужбі пояснили: інформацію про те, у яких містах та селах Львівщини виявили нових хворих більше не подають, аби зменшити соціальну напругу в області


Фото ілюстративне: Українська правда. Життя

Сьогодні, 9 вересня, на сайті Львівської ОДА знову почали подавати детальну інформацію про те, де саме на Львівщині виявили нових хворих на COVID-19. За минулу добу методом ПЛР коронавірус підтвердили у 196 жителів області. Про те, звідки нові хворі ми писали ТУТ.

Нагадаємо, 7 вересня пресслужба Львівської облдержадміністрації перестала писати на офіційному сайті Львівської ОДА назви сіл та містечок Львівщини, у яких виявили нових хворих на коронавірус. У щоденній статистиці протягом двох днів подавали лише загальну інформацію про хворих у районах та у Львові.

Galnet звернувся у пресслужбу ЛОДА по офіційне роз’яснення щодо такого нововведення. Тоді у пресслужбі пояснили: інформацію про те, у яких містах та селах Львівщини виявили нових хворих більше не подають, аби зменшити соціальну напругу в області. Там також додали, що згодом, можливо, ситуація зміниться.

Чому не подають детальної статистики журналісти запитували напередодні під час брифінгу і в очільника департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ореста Чемериса, він сказав, якщо у цьому є суспільна потреба, таку статистику знову почнуть подавати.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.