У Львівській ОВА підбили підсумки щодо проведення перевірок автотранспортних підприємств області

logo


Загалом на Львівщині перевірили понад 400 автобусів, які обслуговують приміські та міжміські маршрути.

16 лютого, у Львівській ОВА відбулась нарада за участі представників управління транспорту департаменту дорожнього господарства Львівської ОВА, перевізників, представників Укртрансбезпеки тапатрульної поліції Львівщини. Зокрема, говорили про результати перевірок автотранспортних підприємств області та технічний стан автобусів.

«Усі перевірки здійснювали задля покращення безпеки дорожнього руху, адже велика кількість людей гине й травмується у дорожньо-транспортних пригодах. Особливо в зимовий період. Наголошую на готовності транспортних засобів до використання – належного стану висоти малюнку протектора, справності обігріву лобового скла та салону автобуса, зовнішніхсвітлових приладів, забезпечення організації передрейсового контролю технічного стану автобусів та проведення щозмінного медичного огляду водіїв», – зазначив директор департаменту дорожнього господарства ЛОВА Орест Шуліковський.

Загалом оглянули 18 найбільших автотранспортних підприємств, які займаються перевезеннями пасажирів на приміських та міжміських внутрішньообласних автобусних маршрутах загального користування та понад 400 автобусів, які курсують в межах Львівської області.

Підчас оглядів виявили порушення в роботі 134 транспортного засобу та склали відповідні матеріали про адміністративне правопорушення. З яких, за порушення вимог статті 39 Закону України «Про автомобільний транспорт» (відсутність дозвільних документів) в ході проведення державного контролю склали 8 адміністративних матеріалів на суму понад 136 тис грн.