У Львівській політехніці стартував проект IMAGE

logo
171368_u_lvivskij_politehnici_startuvav_proekt_i.jpeg


У Львівській політехніці, у понеділок, 19 лютого, урочисто розпочали міжнародну програму IMAGE. Уперше в Україні координатором міжнародного проекту, який виграв ґрант європейської програми «Горизонт-2020», стала Львівська політехніка. Куруватиме співпрацю дев’яти учасників консорціуму з України, Польщі, Німеччини та Франції професор університету Анатолій Андрущак.

«До нашого проекту, який називається IMAGE, входять дев’ять організацій. Серед них – три українських, три польських, дві німецьких і одна французька. Сьогодні була така урочиста частина, вирішували й організаційні моменти. Думаю, в квітні-травні вже почнуться міждержавні поїздки», – розповідає ініціатор проекту, професор Анатолій Андрущак.

Головна ідея IMAGE – об’єднати науковців різних напрямів. Зокрема оптиків, наноінженерів та експертів з інформаційних технологій.

Фінансування проекту складатиме 1,692 млн євро від програми Європейського Союзу «Горизонт-2020». За ці кошти університет «Львівська політехніка» та його партнери обладнають лабораторії та здійснять кілька поїздок до Європи. Там вони проводитимуть спільні наукові дослідження. Триватиме програма IMAGE наступні чотири роки.


А поділитися?