У львівській ратуші відремонтують аварійну підлогу

logo


08 Липня 2024, 19:02

У львівській ратуші відремонтують аварійну підлогу 352

У львівській ратуші відремонтують аварійну підлогу

Підлога першого поверху холу
Ратуші почала просідати. На стіні в укритті почали з’являтися тріщини.  Про аварійність підлоги є відповідний експертний висновок і рішення комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

Ремонт підлоги холу Ратуші планують розпочати орієнтовно з середини липня. Про це
повідомляє Львівська міська рада.

«Минулого року ми помітили, що у приміщенні укриття, що під холом Ратуші, утворилась тріщина. Тож запросили фахівців, які провели відповідні обстеження та виявили, що підлога холу недостатньо укріплена. Про це є відповідний експертний висновок. Щоб
запобігти проваленню підлоги, конструкції перекриття потрібно додатково укріпити. Зокрема, під час ремонту заплановано демонтувати старе покриття в холі 1-го поверху Ратуші, площею приблизно 120 м2, провести укріплення плити і постелити вже нове покриття підлоги з урахуванням усіх норм доступності», – пояснили у Львівській мерії.

На час робіт головний вхід у мерію буде закритий. Увійти в Ратушу відвідувачам можна буде через боковий вхід, де працює ЦНАП. 

Триватимуть
усі роботи приблизно два місяці. На це з резервного фонду бюджету Львівської громади виділили 995,7 тисяч гривень.  Разом з тим відреставрують і вхідну браму – над її відновленням вже працюють у Львівському вищому професійному художньому училищі. 

Укриття в будівлі Ратуші функціонуватиме як і раніше, лише певна його частина, над якою власне і будуть укріплювати підлогу, буде тимчасово недоступною. Зайти в укриття можна буде як і раніше – як внутрішньо з міської ради, так і
ззовні, зокрема через Музей міста. 

Читайте також: Яким буде музей Романа Шухевича після відновлення: результати Всеукраїнського конкурсу