У львівській школі запрацює сонячна електростанція

logo


Вже цього року школа № 68 отримає новий стадіон та сонячну електростанцію. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради. 

В цьому році за кошти міського бюджету Львова у середній загальноосвітній школі № 68, що на вул. Дозвільній, завершать капітальний ремонт стадіону та будівництво сонячної електростанції.

У 2019 році за кошти міського бюджету завершать ремонтні роботи з капітального ремонту стадіону на суму 1,800 млн. грн. (вартість всіх робіт 6814,174 млн. грн), з будівництва сонячної електростанції на суму 325 тис грн (вартість всіх робіт 1262,461 млн. грн).

“Пріоритетом нашої програми “Львів-2020″ було визначено облаштування спортивної інфраструктури біля усіх шкіл міста Львова. Окрім того, що місто інвестує великі кошти у шкільну та дошкільну інфраструктуру, ми також робимо акцент на якості освіти. Завдання міста — щоб у всіх школах були комфортні спортивні зали та спортивні майданчики. Цю спортивну шкільну інфраструктуру ми будемо використовувати і для потреб школи, і для потреб мікрорайону — після навчального процесу, щоб усі охочі могли займатись спортом. Спорт — це здоров’я, а здорова нація — це успішна нація”, — прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.

За словами директорки департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Галини Слічної, стадіон буде об лаштований тренажерами, а також міні-футбольним та баскетбольним майданчиками.

Загалом у місті в роботі є 28 спортивних майданчиків. За попередні 2 роки завершили роботи на 8 майданчиках. У цьому році завершили ще 2 майданчики.

Окрім цього, у школі № 68 втілюють пілотний проект з будівництва сонячної електростанції. Зараз вже повністю завершені роботи з облаштування сонячних батарей. Залишається лише питання технічної документації та дозвільної документації щодо введення в експлуатацію дахової електростанції, яка розрахована на освітлення. У перспективі приблизно до 2030 року школа буде отримувати прибуток від роботи такої станції за рахунок коштів від орендаря, оскільки школа неприбуткова організація і не може продавати електроенергію.

Довідка SQ. У СЗШ № 68 функціонує 23 класи, у яких навчається 636 учнів. Будівля 1961 року.

f7e2d31df3363616f3bd74cf34ff4571.jpg

Уже в этом году школа № 68 получит новый стадион и солнечную электростанцию. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета. 

В этом году за средства городского бюджета Львова в средней общеобразовательной школе № 68, что на ул. Разрешительной, завершат капитальный ремонт стадиона и строительство солнечной электростанции.

В 2019 году за средства городского бюджета завершат ремонтные работы по капитальному ремонту стадиона на сумму 1,800 млн. грн. (стоимость всех работ 6814174000. грн), по строительству солнечной электростанции на сумму 325 тыс грн (стоимость всех работ 1262461000. грн).

“Приоритетом нашей программы “Львов-2020″ было определено обустройство спортивной инфраструктуры у всех школ города Львова. Кроме того, что город инвестирует большие средства в школьную и дошкольную инфраструктуру, мы также делаем акцент на качестве образования. Задача города – чтобы во всех школах были комфортные спортивные залы и спортивные площадки. Эту спортивную школьную инфраструктуру мы будем использовать и для нужд школы, и для нужд микрорайона – после учебного процесса, чтобы все желающие могли заниматься спортом. Спорт – это здоровье, а здоровая нация – это успешная нация”, – прокомментировал городской голова Львова Андрей Садовый.

По словам директора департамента гуманитарной политики Львовского городского совета Галины Сличной, стадион будет оборудован тренажерами, а также мини-футбольным и баскетбольным площадками.

Всего в городе в работе 28 спортивных площадок. За предыдущие 2 года завершили работы на 8 площадках. В этом году завершилось обустройство 2 площадок.

Кроме этого, в школе № 68 воплощают пилотный проект по строительству солнечной электростанции. Сейчас уже полностью завершены работы по обустройству солнечных батарей. Остается только вопрос технической документации и разрешительной документации по вводу в эксплуатацию крышной электростанции, которая рассчитана на освещение. В перспективе примерно до 2030 года школа будет получать прибыль от работы такой станции за счет средств от арендатора, поскольку школа неприбыльная организация и не может продавать электроэнергию.

Справка SQ. В СОШ № 68 функционирует 23 класса, в которых учится 636 учеников. Здание 1961 года.