У львівській школі звільнили вчителя, який побив учня

logo


image

Після того, як стало вдомо, що 70-річний вчитель побив учня під час уроку, його звільнили зі школи.

Вчитель-пенсіонер Микола Вихрист пропрацював у цій школі лише місяць, раніше він також працював у сфері освіти. Про це інформують у Zaxid.net.

Про інциденти прояву агресії вчителя трудового навчання Миколи Вихриста повідомила мама 6-класника Василина Добрянська у Facebook. За її словами, у четвер, 25 лютого, її син розповів, що вчитель з трудового навчання підняв на нього руку.

«Хочу розповісти про вчителя трудового навчання із 92 школи Миколу Андрійовича. Вчора син розповів, як він з ними поводиться. Неодноразово принижував їх, і ще сміє піднімати руку. То за шию хапає, то руки викручує, а вчора відвів за шию в підсобне приміщення і вдарив в живіт кулаком мого сина. Свідком цього випадку став однокласник, який відкрив двері у це приміщення», – написала Василина Добрянська.

Директор школи №92 Михайло Ковтало підтвердила таку інформацію про випадок, що стався 25 лютого на уроці трудового навчання. За його словами, учні і раніше скаржились на агресивну поведінку вчителя. Його попереджали про зміну поведінки, а після випадку з учнем 6 класу – звільнили.

«Було десь потиснув руку, ще там щось. Я з ним порозмовляв, попереджав… Він ніби кулаком вчора вдарив у живіт. Але я той живіт дивився вчора – там ознак не було ніяких. Але я вчора йому [Миколі Вихристу] сказав, що треба звільнятися, якщо ви не можете себе стримати в нервах», – розповів Михайло Ковтало.

За його словами, вчитель прийшов на роботу у січні 2021 року. Пропрацювавши лише місяць, написав заяву на звільнення.

Підписуйтеся на сторінку “Діло” у Фейсбук