У львівському аеропорту анонсували прихід кількох авіакомпаній із Європи

logo
155941_u_lvivskomu_aeroportu_anonsuvali_prihid_k.jpeg


EasyJet може оголосити про рейси до трьох британських аеропортів.

У 2018 році львівський аеропорт має намір розпочати співпрацю з іспанською компанією, британською  EasyJet, а також відкрити трансатлантичні перельоти до Нью-Йорку та Торонто. Про це йдеться у повідомленні директора міжнародного аеропорту “Львів” Тетяни Романовської  у Facebook.

Зокрема, EasyJet після вдалих перемовин може запустити рейси до трьох британських міст.

При цьому переговори із лоукост-компанією Ryanair наразі призупинені. Їхні раніше заявлені рейси перерозподілені між іншими авіаперевізниками. Зокрема, Wizz Air літатиме зі Львова до Лондона.

Читайте також: В аеропорту на Корсиці невідомі розстріляли людей

“Наш аеропорт зараз більш зорієнтований на Європу, але в наступному році ми додамо акценти ще й на Азію. Вже зараз ми маємо рейси у Тель-Авів, Баку та чартери у Єгипет і азійську Туреччину. У 2018 році вже відомо про відкриття декількох нових напрямків. Зокрема, Wizz Air відкриває рейси у Гданськ, Катовіце, Дортмунд та Лондон. Компанія Yanair обіцяє нам додати Грузію”, – сказала директор аеропорту Тетяна Романовська. 

Наразі міжнародний аеропорт Львів співпрацює із 25 компаніями, серед них і чартери. Так, зі Львова можна вилетіти у 33 напрямках, з-поміж яких виділяють: Польщу, Туреччину, Італію, Кіпр, Грецію, Хорватію, Німеччину, Іспанію та Білорусь. Радіус польотів зі Львова становить орієнтовно 2 години. Керівництво повідомляє, що у наступному році планується додати щонайменше ще двох перевізників.


А поділитися?