У Львівському аеропорту привітали мільйонну пасажирку. Відео

logo
154609_u_lvivskomu_aeroportu_privitali_miljonnu_.jpeg


1 грудня, Вікторія Ревуцька з Ковеля офіційно стала мільйонним пасажиром Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького.

Жінка, яка прямувала до Києва, несподівано стала учасницею акції та отримала можливість скористатись бізнес-класом замість економ-класу, – інформує кореспондент сайту 032.uа із посиланням на прес-службу Львівської ОДА.

Мільйонну пасажирку привітало керівництво аеропорту і директор департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА Роман Кокотайло, який зазначив, що акція є прелюдією до мультимодальних перевезень, котрі реалізують наступного року.

“Ми плануємо з’єднати туристичні маршрути до курортних, санаторних міст Львівськоі області, щоб пасажири могли проходити через аеропорт та в онлайн-режимі купувати білети і не переживати як їм доїхати до того чи іншого місця призначення”,- зазначив Роман Кокотайло.

Учасниця акції Вікторія Ревуцька отримала подарунковий сертифікат на мандрівку, а також квитки у Львівський національний академічний театр опери і балету імені Соломії Крушельницької та у Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької.


А поділитися?