У львівському аеропорту відкрилася виставка про спільний шлях України та НАТО

logo


Сьогодні у міжнародному аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького презентували фотовиставку «НАТО-Україна: спільні цінності, спільний шлях». Її метою є розширення знання громадян про стандарти НАТО, перспективи вступу до нього України та переваги подальшої взаємодії Альянсу з силами безпеки і оборони України.

Розташована експозиція в зоні вильоту, тож оглянути її можуть пасажири, які очікують на свій рейс. Над її створенням працював Центр стратегічних комунікацій «СтратКом Україна» за підтримки Центру інформації та документації НАТО.

Виставка являє собою серію тематичних фотографій, які об’єднані п’ятьма спільними для України та НАТО цінностями: безпека, свобода, верховенство права, рівність, демократія. Саме ці п’ять слів викарбувані великими літерами на звороті стендів із знимками. На самих світлинах зображено, як українські прикордонники, військові, нацгвардійці обмінюються досвідом з фахівцями НАТО, спільно беруть участь у навчаннях і тренінгах, покращують взаємосумісність.

Фотовиставка «НАТО-Україна: спільні цінності, спільний шлях» дозволяє по-новому подивитися на питання інтеграції України з НАТО. Організатори виставки відійшли від класичного висвітлення євроатлантичної інтеграції навколо стандартів НАТО, а зосередилися навколо фундаментальних цінностей, які поділяє НАТО та українське суспільство, і які Україна впроваджує для забезпечення безпеки та добробуту людини, як ключового суб’єкта національної безпеки.

Павло Паламарчук, “День”, Львів