У Львівському центрі допомоги переселенців зараз є все необхідне

logo


image

У Львівському центрі допомоги переселенців зараз є все необхідне, щоб надавати допомогу людям з інших областей. У них достатньо одягу, матраців та їжі. Місцевих мешканців просять гуманітарну допомогу віддавати волонтерам на вулиці Коперника, 17.

Перебуває у Львівському центрі допомоги переселенців Поліна Миколаївна. Вона приїхала з Києва до Львова. Організували приїзд до міста друзі її невістки. У жінки з собою кошеня та мінімум речей.

“Ми їхали 22 години з Києва. Зібрались швидко і поїхали. От я в чому є, в тому і є. Тільки котика взяла. А син пішов воювати пішов. Я надіюсь, що вони вистоять. Бажаю їм всього найкращого – нашим діткам”, — каже Поліна Миколаївна.

Її син зараз в теробороні Києва.

“Я подумала, що моєму сину легше буде, коли він буде знати, що я під наглядом, а не одна в будинку, розумієте”, — додає жінка.

Приїхав з Миколаєва до Львова Вадим. Каже, що виїхати було дуже важко. Після підняття мостів майже неможливо.

“25-го числа я зранку приїхав на автовокзал в пошуках якогось чуда. На вулиці просто стояли водії. Вони просто збирали маленькі автобуси до 20-ти людей. Розділяли одну велику суму на всіх. Як тільки автобус заповнювався, зразу виїжджали”,— розповідає Вадим.

Дорога до Львова коштувала близько тисячі гривень. Хлопець розповідає, що взяв із собою документи, маски, антисептик, таблетки, небагато їжі і телефон.

У центрі допомоги переселенців зараз вистачає як їжі, так і одягу.

“Ми забезпечені повністю всім. Теплим одягом, матрацами, речами для діток. Від стаканчиків і до печива все готово, все чекає. У разі допомогу ми маємо і можемо її надати. Хтось приїжджає, когось привозять, хтось добирається на таксі і далі не знає, як рухатись – ми фіксуємо їх в таблиці і вже звідти координуємо свої дії з людьми”, — розповідає координатор штабу допомоги переселенців Данило Петрів.

У штабі просять гуманітарну допомогу та їжу до них не вести. Усе потрібно вести на вулицю Коперника, 17.

Гроші, маскувальні сітки, донорство крові — чим та де можна допомогти армії

Будинки, садочки та мости. Яку інфраструктуру пошкодили останніми днями

Чат-боти, поради та інструкції від волонтерів

Перелік офіційних державних каналів для отримання оперативної інформації

Укриття в Україні: де шукати. Інтерактивні карти та пункти надання допомоги

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону