У Львівському цирку вперше показали українське шоу на воді

logo


Львівський цирк уперше за майже десятиріччя ставить українську програму на воді із загадковим морем, казковими піратами, крокодилами й відчайдушними гімнастами.

Починається вистава-прем’єра у Львівському цирку – понад 170 тонн води у загадковому морі довкола арени.

Чи не першими свій небезпечний номер під куполом над водоймою показують повітряні гімнасти.

«На воді дуже тяжко працювати повітряний номер, а особливо влітку. Тому що дуже слизько», ‒ розказує повітряний гімнаст Андрій.

А ось Сергій та Олена в образах харизматичних клоунів цього разу вийшли на сцену не одні, а з напарником Циганом. Із ним і до глядачів позачіпалися, і на човнику по цирковому морю покаталися.

«Це його праця така. Він повинен бути галасливим, тому щоби завести зал. Щоб глядач розумів, що це дійсно відбувається. Але тільки-но він добрався до водички, йому сподобалося, він відчув усю атмосферу мокрого середовища», ‒ каже артист Сергій.

На сцені ж, окрім акробатів, екзотичних тварин та веселих клоунів з’являється й ілюзіоніст ‒ і наймолодші глядачі одразу ж починають вірити у справжню магію.

«Супер атмосфера, я дуже люблю. коли до нас приходять дуже багато дітей, бо вони сприймають це дуже особливо. І мені здається, що саме ця вистава дуже їх надихає. Напевно вони знов і знов будуть хотіти приходити до цирку», ‒ розповідає ілюзіоніст Євгеній Новосьолов.

На шоу «Цирк на воді» львівський глядач чекав понад вісім років. Тож і не дивно, що на шоу з’їхалися спраглі до видовищ глядачі з усієї Західної України. Таку програму дирекція цирку називає останньою мажорною нотою цього сезону. Підкреслюють, що це шоу створене виключно українськими артистами.

«Сама програма зробила вже тур по Україні. Це вже рік сезону десь. А взагалі, програма сформована на базі чисто українських артистів Національного київського цирку, державної циркової компанії і приватних артистів. І це все артисти українські», ‒ зазначає комерційний директор Львівського цирку Роман Здреник.

Така програма у Львівському цирку триватиме до 27 травня.