У Львівському історичному музеї запровадили єдиний квіток

logo
162295_u_lvivskomu_istorichnomu_muzeji_zaprovadi.jpeg


Новини, 05.01.2018

05.01.2018, 13:36

исторический музей, билетЄдиний​ квиток​ на​ відвідування​ всіх експозицій музею пропонують у Львівському історичному музеї. Про це повідомляється на офіційному сайті музею. 

“Усім бажаючим ознайомитись із пам’ятками минулого, які представлені в експозиціях нашого музею, а їх у нас 8, пропонуємо можливість придбати Єдиний квиток. Цей квиток надає право один раз відвідати усі постійні експозиції. Придбати Єдиний квиток можна за 140 грн., а для учнів, студентів, пенсіонерів вартість складе 50 грн.”, – зазначають у музеї.

Единый билет на посещение всех экспозиций музея предлагают во Львовском историческом музее. Об этом сообщается на официальном сайте музея. 

“Всем желающим ознакомиться с достопримечательностями прошлого, которые представлены в экспозициях нашего музея, а их у нас 8, предлагаем возможность приобрести Единый билет. Этот билет дает право один раз посетить все постоянные экспозиции. Купить Единый билет можно за 140 грн., а для учащихся, студентов, пенсионеров стоимость составит 50 грн.”, – отмечают в музее.

Соцсети

Погода


А поділитися?Вам має сподобатись...