У Львівському обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих запрацювало реабілітаційне відділення

logo


У Львівському обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих запрацювало реабілітаційне відділення

Фото

У Львівському обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих ім. Юрія Липи тепер є також сучасне реабілітаційне відділення із залом для маломобільних пацієнтів.

Про це повідомив в о голови ЛОР Юрій Холод, пише Четверта студія.

У кабінетах фізичної терапії, ерготерапії, терапевта мови, психоемоційного розвантаженняпрацюють мультидисциплінарні команди, які надають комплексну допомогу пацієнтам. 

В оновленому відділені можна отримати фізичну та психологічну реабілітацію, а також допомогу та підтримку від соціальних працівників.

На ремонт приміщень та придбання  сучасного обладнання з обласного бюджету скерували майже 55 мільйонів гривень. За два роки з обласного бюджету для Винниківського шпиталю скерували понад 350 мільйонів гривень. Тому тут тривали ітривають багато якісних трансформацій. 

А от сучасні реабілітаційні відділення у Яшпиталі ветеранів також діють на 9 та 5 поверхах. 

Від початку повномасштабного вторгнення росії реабілітацію тут пройшли 7019 пацієнтів, 3160 з яких — військовослужбовці. 

Щиро вдячний всім командам, завдяки яким цей проєкт реалізований на найвищому рівні. Принагідно запрошую до шпиталю фахових реабілітологів, повідомив Холод.

Коментарі

Позначки:Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи, Юрій Холод