У львівському Охмадиті затримали п’яну лікарку-педіатра

logo
182210_u_lvivskomu_ohmaditi_zatrimali_p_janu_lik.jpeg


Керівниця лікарні підтвердила випадок та попросила вибачення у пацієнтів «Охмадиту».

У неділю, 15 квітня, у Львівській обласній дитячій лікарні «Охмадит» виявили педіатра, котра перебувала, за свідченнями батьків, у стані алкогольного сп’яніння, пише Форпост.

Про порушення заявили батьки, які прийшли у той день на прийом до лікарки. Вони викликали поліцію, після чого правоохоронці забрали жінку у відділок.  

Керівниця «Охмадиту» Мар’яна Возниця підтвердила факт, що стався із однією з медпрацівниць закладу.

«Колегам та мені особисто дуже прикро та соромно за це.  Одна людина поставила під сумнів та під загрозу багато надважливих речей одномоментно.  Я дуже вдячна батькам, котрі не залишилися байдужими та назвали речі своїми іменами», — написала на своїй сторінці у Facebook Мар’яна Возниця.

Як повідомила у коментарі Tvoemisto.tv речниця Патрульної поліції у Львівській області Катерина Рибій, правоохоронці склали протокол за ч. 1 ст. 179 Кодексу України про адмінправопорушення (розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на виробництві або перебування на роботі у нетверезому стані), що передбачає накладення штрафу від трьох до п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян. 

Відповідальність визначатиме адміністративна комісія, відповідно до ст. 218 Кодексу України про адмінправопорушення.


А поділитися?Вам має сподобатись...