У Львівському онкоцентрі встановлять МРТ-апарат за понад $1 млн

logo
38598_u_lvivskomu_onkocentri_vstanovljat_mrt_ap.jpeg


У березні 2017 року у Львівському регіональному онкологічному центрі встановлять новий МРТ-апарат, вартістю 1,320 млн доларів. Обладнання закуплять у рамках спільного із Світовим банком проекту МОЗ України «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області».

Як повідомляє прес-служба ЛОДА, угоду на постачання МРТ-апарату 11 листопада підписали в.о директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак та директор офіційного представника GE Healtcare в Україні компанії «Діатех Україна» Володимир Гезей.

«Ми закупили нове сучасне обладнання, яке дозволить не тільки діагностувати патологію молочної залози та шийки матки, а й інші патології. В області вже провели закупівлі та укладають угоди на постачання обладнання, – зазначила Ірина Микичак. – На сьогодні це досить актуальний проект у нашій медицині, адже завдяки ньому лікарі зможуть виявляти хворобу на ранній стадії».

Нагадаємо, що спільний зі Світовим банком проект МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» спрямований на підтримку реформування системи охорони здоров’я. Проект реалізовується у 2015-2020 роках у восьми областях України: Волинській, Вінницькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Закарпатській, Полтавській, Рівненській та Львівській областях.

Додамо, що магнітно-резонансна томографія – це технологія, що працює на основі ефекту поглинання електромагнітних хвиль атомами. Таке дослідження дає максимально-точні відомості про внутрішню будову тіла, метаболізми органів і тканин.


А поділитися?