У Львівському органному залі пройшло “Нове органне відеошоу”, – ФОТО

logo


20 вересня о 20:00 у Львівському будинку органної і камерної музики презентували “Нове органне відеошоу. Арво Пярт”. Унікальні твори виконувала органістка Надія Величко, а авторський відеоматеріал створив Євген Червоний. 

Як повідомляє журналістка 032.ua, музикантка Надія Величко виконала близько 10 оригінальних творів композитора Арво Пярта у тандемі з неймовірним відеошоу. 

Органе відеошоу у львівському органному залі – це друге подібне шоу після карантину. З програмою творів Арво Пярта воно пройшло лише 20 вересня. За словами співдеректора Львівського будинку органної і камерної музики, його плануюють повторити ще раз у жовтні. 

“Ми перетворили органний зал на захопливу картину звуків у поєднанні з різноманітними авторськими анімаціями, які створив Євген Червоний. Ми вважаємо, що відеошоу підкреслило та оживило усю містичність звучання органа”, – розповідає Тарас Демко. 

Такі музичні шоу з відео у органному залі Львова проходять не вперше. Їх у стінах будинку презентуюють вже другий рік поспіль. Однак у карантинний час глядачів у залах стало значно менше, а організатори дотримуюються усіх протиепідемічних правил. 

Довідково. Арво Пярт – це сучасний естонський композитор. Критики називають його композитором, який “створює тишу”. Він створив неповторний стиль, який ще інколи називають “сакральним мінімалізмом”. Неповторна музика і простота автора, яка підкреслюється вишуканістю гармоній в повній мірі перенесуть вас в інший світ – світ мистецтва.

"Нове органне відеошоу. Арво Пярт" у Львові. Фото - 032.ua"Нове органне відеошоу. Арво Пярт" у Львові. Фото - 032.ua"Нове органне відеошоу. Арво Пярт" у Львові. Фото - 032.ua"Нове органне відеошоу. Арво Пярт" у Львові. Фото - 032.ua"Нове органне відеошоу. Арво Пярт" у Львові. Фото - 032.ua"Нове органне відеошоу. Арво Пярт" у Львові. Фото - 032.ua"Нове органне відеошоу. Арво Пярт" у Львові. Фото - 032.ua"Нове органне відеошоу. Арво Пярт" у Львові. Фото - 032.ua"Нове органне відеошоу. Арво Пярт" у Львові. Фото - 032.ua"Нове органне відеошоу. Арво Пярт" у Львові. Фото - 032.ua"Нове органне відеошоу. Арво Пярт" у Львові. Фото - 032.ua"Нове органне відеошоу. Арво Пярт" у Львові. Фото - 032.ua

Нагадаємо, що 20 вересня у внутрішньому дворику львівської Ратуші проходить ярмарок антикваріату “Тлум і Крам”. Журналістка 032.ua побувала там та розповіла, як цьогоріч він проходить та що можна придбати.