У Львівському палаці мистецтв реконструюють систему опалення за ₴2,7 млн

logo


У Львівському палаці мистецтв проведуть реконструкцію системи опалення зі встановленням системи кондиціонування та електроопалення за 2,685 млн грн.

У середу, 22 липня, керівництво установи за підсумками проведеного тендеру уклало угоду щодо виконання цих робіт із ТОВ «Технології клімату та автоматизація систем». Про це йдеться в інформації у системі публічних закупівель Prozorro.

Як відомо, палац, площею 8,7 тис. м², був відключений від системи центрального теплопостачання через збільшення тарифів, несправність котельні, зношеність труб ще у 2014 році. П’ять зим поспіль кабінети обігрівали за допомогою електричних батарей, а виставкові зали не обігрівали.

Наприкінці 2016 року був проведений тендер щодо реконструкції системи теплопостачання палацу, зокрема його котельні, на закупівлю обладнання витратили мільйон гривень. Проте у 2017 році підрядник відмовився завершувати роботи, оскільки не вистачало близько 2 млн грн фінансування. Про виділення додаткового фінансування на цей проект депутати Львівської облради проголосували у жовтні 2017 року. З огляду на те, що виконати роботи до кінця року було неможливо, керівництво установи перенесло реконструкцію на 2018 рік.

Директор Львівського палацу мистецтв Юрій Візняк повідомив ZAXID.NET, що будівля після завершення реконструкції матиме комбіновану систему опалення. Зокрема, теплоносій на цокольний поверх подаватимуть із котельні, на інші поверхи його подаватимуть за потреби. Усі виставкові зали мають обладнати електрощитами для обігріву за допомогою електрики та кондиціонерами, щоб уникати надмірної вологості та забезпечувати сприятливий для експонування картин температурний режим.

Відповідно до укладеної угоди, у вересні підрядник закупить додаткове обладнання, необхідне для реконструкції та демонтує труби, які потребують заміни. Основні роботи з монтажу труб для опалення та кондиціонування, електрощитів та блоків кондиціонування відбуватимуться у жовтні-листопаді. Наприкінці листопада проведуть випробування дієздатності системи.

За даними аналітичної системи YouControl, співвласниками компанії «Технології клімату та автоматизація систем», заснованої у 2011 році, є мешканці Львівщини Тарас Лисканич, Богдан та Тарас Яреми, останній є керівником компанії.