У львівському ресторані отруїлися 12 осіб

logo
142916_u_lvivskomu_restorani_otrujilisja_12_osib.jpeg


У Львові отруїлися 12 гостей ресторану Панська чарка, з них госпіталізовано до медичних закладів 11 осіб, у тому числі двоє дітей, повідомила Львівська міська рада.

Згідно з даними міськради, повідомлення про харчове отруєння почали надходити з 14 жовтня, коли у ресторані Панська чарка святкували весілля. Серед постраждалих є як гості весілля, так і інші відпочивальники, які відзначали в цьому закладі дні народження 15 та 16 жовтня.

Наразі на стаціонарному лікування знаходяться 11 осіб із симптомами гострої кишкової інфекції, стан усіх пацієнтів – середньої важкості. Ще одна особа перебуває на амбулаторному лікуванні.

За епіданамнезом, гості під час весілля споживали ресторанні страви і кондитерські вироби домашнього виробництва. Учасники днів народжень вживали різноманітні страви – м’ясну нарізку, у тому числі паштет, овочі гриль, салат Цезар.

Нагадаємо, що у Вінницькій області в районну лікарню госпіталізували 30 осіб з отруєнням. Постраждалі вживали в їжу на весіллі страви, приготовані в місцевій їдальні. 


А поділитися?