У Львівському ветеринарному університеті новий ректор. Хто ним став

logo


У Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького призначено нового керівника. Про це повідомили у пресслужбі університету — пише Tvoemisto.tv.

Виконувачем обов’язків ректора став доктор наук з державного управління, професор Іван Парубчак. Його призначили на посаду за наказом Міністра освіти і науки України Оксена Лісового.

Іван Орестович Парубчак народився у м. Львові (1976 р.н.). Професор, доктор наук з державного управління.

У Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологійім.С.3.Ґжицького Іван Парубчак працює з 2015 року. У 2015-2017 роках перебував на посаді професора кафедри зовнішньоекономічної діяльності, а з 2017 року є завідувачем кафедри публічного управління та адміністрування. Іван Парубчак був членом двох спеціалізованих вчених рад із захисту дисертаційних робіт з державного управління (м. Одеса, м. Київ), член редакційних колегій трьох наукових фахових видань з публічного управління та адміністрування.

Професор Іван Парубчак – член постійнодіючої докторської спеціалізованої вченої ради з державного управління Національного університету «Львівська політехніка». Автор і співавтор понад 120 наукових праць, колективних та одноосібних монографій і навчальних посібників. Нагороджений Грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом» (2021р.).

Нагадаємо, що у Львові відкриють сучасну університетську ветеринарну клініку. Заклад функціонуватиме при Львівському національному університеті ветмедицинита біотехнологій ім. Стапана Ґжицького, і тут студенти вишу зможуть асистувати лікарям під час прийому тварин чи операції, чергувати та доглядати за тваринами у стаціонарі.