У львівському військовому коледжі жорстоко побили курсанта з Черкас

logo


Військова прокуратура львівського гарнізону розпочала розслідування жорстокого побиття курсанта військового коледжу Національної академії сухопутних військ.

Володимира Петровського, який навчається на другому курсі війського коледжу, 30 жовтня побили одногрупники. За його словами, бійка сталася після повернення з відпустки, яку курсанту надали за зразкове навчання.

«Раптом на мене напали однокурс­ники. Руками та ногами били по голові, копали по спині. Це тривало десь півгодини. Від ударів берцами посиніло обличчя. Кілька разів втрачав свідомість. Коли приходив до тями, знову били», – розповів Володимир Петровський «Газеті по-українськи».

Він також стверджує, що йому відмовлялися надавати допомогу і заборонили виходити із кімнати. Заяву у прокуратуру написала його тітка, яка приїхала в гості 1 листопада.

Водночас прес-секретарка військової прокуратури львівського гарнізону Юлія Галущак розповіла ZAXID.NET, що розслідування цього інциденту почали минулого тижня.

«Військова прокуратура львівського гарнізону зареєструвала кримінальне провадження за ч. 1 ст. 406 Кримінального кодексу (нестатутні відносини). Під час словесної перепалки між курсантами другого курсу академії виникла бійка. Під час неї один із курсантів наніс кілька ударів потерпілому. Щоб не зашкодити слідству, не можемо більше нічого коментувати», – розповіла Юлія Галущак.

У самому військовому коледжі та академії сухопутних військ також не коментують цей інцидент.

Зазначимо, що порушення ст. 406 Кримінального кодексу карається арештом до шести місяців, утриманням у дисциплінарному батальйоні до року або ж позбавленням волі до трьох років.