У «Львівводоканалі» назвали причини того, що з кранів львів’ян тече брудна вода

logo


Співробітники ЛКП «Львівводоканал» провели комплекс робіт з заміни водогону на вул Городоцькій. Це і стало причиною брудної води з кранів, на яку скаржились львів’яни. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради з посиланням на інфомацію директора ЛКП «Львівводоканал» Валентина Вольського.

Нагадаємо, на брудну воду з крану поскаржились у групі Варта-1 на Facobook.

«Ось така водичка тече у нас з крану вже від вчорашнього вечора. Ні їсти не зготувати, ні дітей не помити»,  – написала користувачка Ірина Міра. Подібні фото в соцмережу виклали й інші мешканці Залізничного району Львова.

У четвер, 11 листопада, у домівках мешканців Залізничного району Львова з кранів текла вода темно-коричневого кольору (Фото Ірини Міри)

За словами директора ЛКП «Львівводоканал» Валентина Вольського, у четвер комунальники замінили частину водопроводу на вул. Городоцьків, а вночі з четверга на п’ятницю здійснювали промивку системи. Через це зранку у деяких користувачів могла текти брудна вода.

«Вчора були проведені планові роботи по заміні аварійної ділянки водогону Д 800 мм  на вул. Городоцькій, 230. Замінили 200 м магістрального проводу. Вночі проводили промивку, тому у деяких мешканців могла піти брудна вода. Всі роботи завершені, все має бути нормально. Перепрошуємо за ці незручності», – повідомив Валентин Вольський.

Директор ЛКП уточнив, що зазначені роботи принесли незручності мешканцям Залізничного району, зокрема житлового масиву «Левандівка», обмеженого вулицями Широка – Левандівська – Сяйво – Рудненська і прилеглі до них вулиці, м. Городок, с. Лапаївка, с. Зимна Вода.