У Львові 12 власників квартир оштрафували за пластикові вікна

logo
182436_u_lvovi_12_vlasnikiv_kvartir_oshtrafuvali.jpeg


У вівторок, 17 квітня, відбулось засідання міської адміністративної комісії щодо порушення законодавства про охорону історичної спадщини. Як повідомив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, комісія оштрафувала 12 власників квартир за пластикові вікна.

Загалом комісія розглянула 14 проколів щодо незаконних дій фізичних осіб. Зокрема, 12 власників квартир на вул. Братів Рогатинців, вул. Галицька, вул. Толстого оштрафували на 1,7 тис. грн кожного за заміну дерев’яних вікон на пластикові, розгляд ще двох протоколів перенесли.

Нагадаємо, що адміністративну комісію при виконкомі, яка штрафує руйнівників історичного середовища, створили 2 березня. Наприкінці березня комісія вперше застосувала максимальний штраф (170 тис. грн) до власника нежитлових приміщень на площі Ринок за перепланування приміщення.

23 березня виконком Львівської міськради погодив порядок застосування штрафних санкцій на юридичних осіб, що історичні будинки. З таких порушників спеціальна комісія міськради зможе стягувати від 17 до 170 тис. грн.


А поділитися?