У Львові 18-річного юнака, що розповсюджував наркотики, затримали патрульні, – ФОТО

logo


10 жовтня близько 21:00 на вулиці Лук’яновича патрульні затримали 18-річного хлопця. Юнак розкладав наркотичні речовини по вулицях Львова. 

Як повідомили у пресслужбі Патрульної поліції Львівщини, про підозрілого хлопця на “гарячу лінію” повідомив невідомий. Він надав його опис та наголосив, що той може бути причетним до розповсюдження наркотичних речовин. 

Після прибуття на місце виклику патрульні знайшли людину за описом та провели поверхневу перевірку. При собі у юнака виявили два поліетиленові пакети зі згортками в ізолюючій стрічці.

За декілька хвилин 18-річний розповів правоохоронцям, що займається безконтактним розповсюдження наркотичних речовин, а саме Alpha-PVP (солі). Далі молодик показав слідчим місця, де заховав інші закладки. 

Загалом поліція вилучила 116 згортків з білою речовиною по 0,25 грамів. Зараз вирішують питання правової кваліфікації. 

Розповсюдження наркотиків у Львові. Фото - Патрульна поліція ЛьвівщиниРозповсюдження наркотиків у Львові. Фото - Патрульна поліція ЛьвівщиниРозповсюдження наркотиків у Львові. Фото - Патрульна поліція Львівщини

Нагадаємо, що 10 жовтня близько 3:35 у селі Нагачів Яворівського району сталася дорожньо-транспортна пригода. 18-річний мотоцикліст помер внаслідок зіткнення з бордюром. 

Матеріал підготовлено на основі повідомлення з сайту Патрульної поліції Львівщини