У Львові 9-річну дівчинку відібрали у мами

logo


9-річну львів’янку, яка жила у безладі та бруді, забрали від мами. Дитину на тимчасове проживання забрала хресна мати. Про це повідомляє “Львівська газета”. 

Мережею розлетілася історія про маленьку 9-річну дівчинку, яка мешкає у антисанітарних умовах разом з хворою матір’ю та бабусею на інвалідному візку. У квартирі не було необхідних для життя умов: холодильника, спального місця. Окрім цього, разом з ними проживали домашні тварини.

Волонтери благодійного фонду “Там де живе надія” звернулися до органів соцзахисту і миттєво розпочали збір коштів та речей для цієї сім’ї.

Начальниця Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Франківського району Любов Федишин розповіла, що сім’я перебуває під регулярним наглядом працівників соцслужб. Проблема антисанітарії відома, проте її вирішення було неможливим через відмову від допомоги матері дівчинки. Жінка категорично уникала допомоги. І за спостереженнями, родина з чистотою “на ви”.

Дівчинка є абсолютно здоровою та без будь-яких психічних розладів. Навчається у школі на відмінно та бере активну участь в учнівських заходах. Центр соціальних служб завжди залучає дитину до цікавих подій та таборів.

Зараз дитину забрала до себе її хресна мама. Мати дівчинки перебуває на лікуванні. Бабуся роздумує над пропозицією лягти у шпиталь Шептицького у відділ палеативної допомоги.

Центр соцслужб забезпечив дівчинку зимовим одягом.

“Проблема з чистотою – це стиль життя.  Незважаючи на те, дитина має глибокий емоційний зв’язок з мамою та бабусею. У сім’ї всі люблять один одного. Ми працювали не один день над тим, аби дитина погодилась піти від бабусі та пожити деякий час у хресної”.

Любов Федишин

Волонтери в оселі вже навели порядок, винесли сміття та шукають меблі, щоб облаштувати домівку. У найближчий час розпочнеться косметичний ремонт.

9ae99d62df0dbf467c4e12a36d9b373a.jpg d30ba9aec7ba40ecc3d1ed0e00d26181.jpg

9-летнюю львовянку, которая жила в беспорядке и грязи, забрали от мамы. Ребенка на временное проживание взяла крестная мать. Об этом сообщает “Львовская газета”. 

По сети разлетелась история о маленькой 9-летней девочке, которая живет в антисанитарных условиях вместе с больной матерью и бабушкой на инвалидной коляске. В квартире не было необходимых для жизни условий: холодильника, спального места. Кроме этого, вместе с ними проживали домашние животные.

Волонтеры благотворительного фонда “Там где живет надежда” обратились в органы соцзащиты и мгновенно начали сбор средств и вещей для этой семьи.

Начальница Львовского городского центра социальных служб для семьи, детей и молодежи Франковского района Любовь Федишин рассказала, что семья находится под регулярным наблюдением работников соцслужб. Проблема антисанитарии известна, однако ее решение было невозможным из-за отказа от помощи матери девочки. Женщина категорически избегала помощи. И по наблюдениям, семья с чистотой “на вы”.

Девочка абсолютно здорова и без каких-либо психических расстройств. Учится в школе на отлично и активно участвует в ученических мероприятиях. Центр социальных служб всегда привлекает ребенка к интересным событиям и лагерям.

Сейчас ребенка забрала к себе ее крестная мама. Мать девочки находится на лечении. Бабушка размышляет над предложением лечь в госпиталь Шептицкого в отдел палеативнои помощи.

Центр соцслужб обеспечил девочку зимней одеждой.

“Проблема с чистотой – это стиль жизни. Несмотря на это, у ребенка глубокая эмоциональная связь с мамой и бабушкой. В семье все любят друг друга. Мы работали не один день над тем, чтобы ребенок согласился уйти от бабушки и пожить некоторое время у крестной”.

Любовь Федишин

Волонтеры в доме уже навели порядок, вынесли мусор и ищут мебель, чтобы обустроить дом. В ближайшее время начнется косметический ремонт.