У Львові анонсували фейковий концерт скандального Мацевка: встигли продати квитки

logo


Понеділок, 17 січня 2022, 17:30

image

У Львові скасували фейковий концерт скандального Андрія Мацевка.

Квитки на виступ музиканта, якого у Луцьку підозрювали у педофілії, продавали на сайті «Контрамарка». За даними сайту, «співак» мав виступити 14 лютого у приміщенні Палацу естетичного виховання учнівської молоді. Також, за даними афіші, частину виручених коштів мали віддати на потреби притулку для тварин. 

Однак, за кілька годин після публікації оголошення, продаж квитків зупинили. Причину припинення продажу квитків журналісти сайту луцьких новин «Конкурент» намагалися дізнатися на гарячій лінії сайту, але оператори не відповідають. 

image 

Лучанка, яка намагалася придбати квитки, хотіла з’ясувати причину припинення продажу. Для цього жінка зателефонувала у Львівський палац естетичного виховання учнівської молоді. Їй відповіли, що концерт – фейк, і на цю дату в них запланована зовсім інша подія. 

«У нас нема такого заходу, люди добрі. Це фейк. Я не знаю, як продавалися квитки. Якась людина прийшла з готовою афішею. Ви за квити на «Контрамарку» телефонуйте. У нас нема такого заходу. В нас інший захід 14-го числа. Я пишу лист-скаргу сайту, бо я як директор Палацу не підписував жодного договору, не спілкувався з ним, з продюсером, і взагалі жодного разу не бачив того Мацевка. Мова йде про те, що просто люди зробили фейк пропіарити себе. На підставі чого «Контрамарка» продавала квитки і збирала за них гроші, я взагалі не можу зрозуміти. Такого заходу не було, не буде і не може бути в нашому закладі», – відповів директор Палацу Олег Климович.

image 

Нагадаємо, вперше Андрій Мацевко з’явився на телебаченні у вересні 2010 року у Львівському кастингу першого сезону шоу «Ікс-Фактор», де кумедно виконав пісню «Ой, чиє ж то жито?», через що судді запропонували йому заспівати на біс пісню «Ой, смереко» Миколи Гнатюка. Натомість, отримав 4 суддівських «Ні», пишуть львівські ЗМІ.

В квітні 2011 року співак прийшов на кастинг 3-го сезону шоу «Україна має талант», де йому вдалося отримати одне «Так» від Ігора Кондратюка. В жовтні 2011 року Мацевко завітав на київський кастинг другого сезону шоу «Ікс-Фактор», де виконав пісню «Сіла птаха» Ніни Матвієнко. Проте, рішення журі знов було негативним і співак залишив проект.

У 2015 році у Луцьку Мацевко потрапив на гачок місцевих «мисливців за педофілами», коли приїхав на зустріч із 14-річним юнаком. Після цього так званий музикант надовго зник з радарів. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: