У Львові АТОвці вимагають відновлення пільг на перевезення у транспорті

logo


Близько півсотні учасників бойових дій зібралися біля обласної адміністрації

У Львівській області АТОвці вимагають відновлення пільг на перевезення.

Про це йдеться у ТСН.Ранок. 

Близько півсотні учасників бойових дій зібралися біля обласної адміністрації. Вони кажуть: відколи послабили карантин і відновили міжміські перевезення – їхні права порушують. Часто водії відмовляються їх везти безкоштовно, а в касах не продають так звані нульові квитки. 

Читайте також:

У Львові відновлюють пільгове перевезення в громадському транспорті

Учасники акції запалили фаєри. Називають це попередженням для влади. “Вони дали, вони забрали — це не правильно. У нас є закон, яким всі повинні користуватися. Якщо ні, то ми будемо блокувати автостанції, які будуть відмовлятися видавати квитки”, – каже голова спілки АТО Мостищини Володимир Галик.

Натомість в обласній адміністрації стверджують: жодних рішень щодо припинення дії пільг вони не ухвалювали. Факти порушень з боку перевізників радять передавати в управління транспорту або поліцію. Також обіцяють покарати тих хто відмовляє у пільговому перевезення, навіть розривати угоди з порушниками.

“Пільги на період карантину не були скасовані і не могли бути скасовані, оскільки право на пільгове перевезення встановлено чинним законодавством. Щодо кожного окремого випадку будемо реагувати індивідуально. Якщо будуть грубі порушення, то буде ініціюватися питання про розірвання угоди на перевезення”, – повідомив заступник голови Львівської обласної держадміністрації Андрій Годик.

Як повідомлялося, у Львові колишній атовець 100 тисяч гривень матеріальної допомоги від мерії витратив на благоустрій багатоповерхівки. Каже, набридло ходити розбитими сходами і дивитись, як важко мамам тягати дитячі візочки.