У Львові атовці виставлять свої картини на благодійному аукціоні

logo
149797_u_lvovi_atovci_vistavljat_svoji_kartini_n.jpeg


13.11.2017, 12:50

АТО, картины, "Творческое убежище", "Патриот"У Львові відбудеться благодійний аукціон “Вони малюють мир”, на якому виставлять роботи учасників АТО. Про це повідомляє БО МБФ “Творча криївка”. 

Найближчим часом у Львові, у ветеранської ресторації “Патріот” відкриється виставка картин бійців, які брали участь в реабілітаційних проектах “Творчої криївки”. А 25 листопада, в суботу відбудеться благодійний продаж картин.

“Ми збираємо кошти на реконструкцію будівлі для ЦТР “Бережниця” – власної домівки “Творчої Криївки”, – зазначають організатори.

Роботи бійців створено під час заїздів “творчої реабілітації” (комплексна реабілітація, авторська методика Віталіни Маслової) в проектах Благодійної організації “Міжнародний благодійний фонд “Творча Криївка”.

Кожну картину з цього альбому Ви можете придбати на умовах тихого аукціону – Ви не торгуєтеся з іншими учасниками, а пропонуєте свою ціну, відносно Вашої спроможності та тої цілі, на яку збираються кошти – а це подальше проведення реабілітаційних заїздів для бійців.

Довідка SQ. За час існування “Творчої криївки” (з березня 2014 року) було продано близько 150 картин та зібрано понад сто тисяч гривень, які були спрямувані на реабілітаційні проекти для учасників війни. Дякуємо всім, хто нас підтримує!

Во Львове состоится благотворительный аукцион “Они рисуют мир”, на котором выставят работы участников АТО. Об этом сообщает БУ МБФ “Творческое убежище”.

Работы бойцов созданы во время заездов “творческой реабилитации” (комплексная реабилитация, авторская методика Виталины Масловой) в проектах благотворительной организации “Международный благотворительный фонд” Творческое убежище”. В ближайшее время во Львове, в ветеранской ресторане” Патриот “откроется выставка этих работ. А 25 ноября, в субботу состоится благотворительная продажа картин.

“Мы собираем средства на реконструкцию здания для ЦТР “Бережниця”- собственного дома “Творческого убежища”, – отмечают организаторы.

Во время аукциона картины можно будет приобрести на условиях тихого аукциона – Вы не торгуетесь с другими участниками, а предлагаете свою цену в соответствии с Вашей способностью и той целью, на которую собираются средства.

Справка SQ. За время существования “Творческого убежища” (с марта 2014) было продано около 150 картин и собрано более ста тысяч гривен, которые были направлений на реабилитационные проекты для участников войны.


А поділитися?