У Львові «АТП-1» укладе тимчасові договори з трьома перевізниками

logo


1548486451452355315846Виконавчий комітет затвердив рішення «Про забезпечення безперебійного надання послуг з перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами загального користування». Згідно з прийнятим рішенням, ЛК «АТП-1» уповноважено укласти тимчасові договори з трьома перевізниками, з якими закінчуються договори на обслуговування маршрутів. Про це повідомили у прес-службі міськради.

«Йде мова про те, що ЛК «АТП-1» уповноважено укласти тимчасові договори з іншими перевізниками, такими як «Міра і К», АТП 14630 та «Успіх БМ», оскільки в січні 2018 року закінчуються з ними договори на обслуговування маршрутів. Тому ми підготували таке рішення, щоб оперативно укласти відповідні договори між ними і ЛК «АТП-1» та забезпечити безперебійне надання послуг з перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами загального користування.

Також у січні наступного року плануємо оголосити конкурс на визначення перевізників на усіх маршрутах», – розповів в.о. начальника управління транспорту Олег Партика.