У Львові батьки влаштували пікет з вимогою відкрити дитсадки

logo


Відкриття дошкільних закладів обговорять на комісії з питань надзвичайних ситуацій.

У Львові батьки під стінами обласної адміністрації вимагали відновити роботу дошкільних закладів.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Читайте також:

У Тернополі закривають дитсадок через зараження коронавірусом працівника

На пікет мами і тати прийшли з малечею. Біля будівлі розстелили покривало і поклали туди іграшки. Батьки обурюються, що попри карантин в області працює вже, крім дитячих садків. Вони кажуть, що працюють, а тому не мають з ким залишати дітей. Вони впевнені, що, за дотримання всіх санітарних норм, їхні діти будуть у безпеці.

Чиновники ж проти відкриття дошкільних закладів. Утім, обіцяють, що питання відкриття дитячих садків обговорять на комісії з питань надзвичайних ситуацій. “Найбільший ризик у тому, що діти переносять захворювання. Ви не зможете в умовах садку прослідкувати, щоб діти там не контактували. Це дуже великий ризик”, – каже директор Львівського обласного департаменту освіти і науки Олег Паска.

Слід зауважити, що у самому Львові від сьогодні відновили роботу тисячі приватних садків. Вони працюють у форматі центрів розвитку дитини. В групі дев’ять дітей і одна вихователька.

Як повідомлялося, У Львівській області через високу кількість випадків коронавірусу вирішили подовжити карантин до 7 липня. Напередодні, 30 червня, у місті Львові та області за результатами ПЛР-діагностики ще у 143 осіб виявлено COVID-19.