У Львові батьки зі синами разом боролися за нагороди на футбольному турнірі

logo


У Львові відбувся незвичний турнір «Футбол із батьком», де за нагороди спільно боролися тати із хлопчаками. Спершу 5 хвилин мірялися силами дітлахи, потім естафету переймали дорослі. Таким чином працювали на спільний результат.

У змаганнях із оригінальним форматом взяли участь 8 команд. У фінальній дуелі колектив НВК «Софія» взяв гору над «Сихівськими ангелами» із рахунком 3:2. Тепер переможці поїдуть у Чернігів, аби представити своє місто на Всеукраїнському етапі.

Учасник турніру Денис Стефанків каже: «Багато батьків не мають часу, щоб проводити його з дітьми. Тому такі змагання ‒ це дуже хороша нагода пограти в футбол з сином». Його син, першокласник Влад додає: «Я дуже радий, що ми з батьком перемогли і тепер поїдемо в Чернігів».

Турнір у Львові хочуть зробити традиційним. Керівник кампанії «Здорове місто» Олег Чунис зазначає: «Такий формат дав взаєморозуміння між дитиною і батьком не тільки в позаурочний час, а й на футбольному майданчику. Діти підтримували своїх батьків, а батьки підтримували синів. Було дуже цікаво і якісно».