У Львові бояться спалаху Covid-19, але й надалі готові допомагати хворим з Франківщини

logo


У Львові в двох обласних медичних закладах вже перебуває 17 хворих з Прикарпаття: 7 — у госпіталі у Винниках та 10 — у Центрі легеневого здоров’я. Про це повідомляють на сайті Львівської міської ради, пише ПІК.

У Львові в двох обласних медичних закладах вже перебуває 17 хворих з Прикарпаття:

“Ми готові приймати більше, але це вже рішення Міністерства охорони здоров”я. Дай Бог, щоб вони впорались своїми силами. Якщо буде потреба — ми готові. 100 хворих готові прийняти наші комунальні установи, 100 хворих готові прийняти обласні установи”, – каже міський голова Андрій Садовий.

Він також додає, що оскільки в Івано-Франківській області розгорнули мобільний госпіталь, то можливо цього буде достатньо. Проте й зауважив, що львів’янам варто поберегтися.

“Два тижні, як правило, у Франківську пішов такий спалах. Якщо ми не будемо обережні і маска не буде нашим атрибутом, то ми можемо мати спалах і у Львові, тому треба бути дуже обережним”, – зазначив Садовий.

На Прикарпатті посилюють карантин: які обмеження? На Львівщині вже прийняли семеро хворих на Covid-19 з Прикарпаття: ще троє – в дорозі 

Приєднуйтесь до нас  у Facebook, Instagram, Youtube та  Telegram